השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בלהבים

בין אם אתם עוברים דירה או שאתם צריכים הובלה קטנה של מספר פריטים או מכשיר חשמלי, תוכלו למצוא דרכנו חברת הובלות בלהבים שתספק את השירות שתצטרכו. תוכלו גם לערוך השוואת מחירים כדי למצוא הובלה בזול.

השוואת מחירים בין הובלות בלהבים

כשאתם מסתכלים על כמה עולה הובלה בלהבים חשוב להבין שקודם כל מדובר על מחיר משתנה בתוך טווח מסויים של מחירים. כמובן המחיר ישתנה בהתאם לסוג ההובלה אבל לא רק - גם בהתאם למחיר של חברת ההובלות עצמה.

 

אם תערכו השוואת מחירים בין חברות הובלה בלהבים תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות ובכך לחסוך במחיר ההובלה שלכם. התקשרו אלינו ותוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 מובילים בלהבים ובכך להתחיל לחסוך.

 

הובלות בלהבים

מחיר הובלות בלהבים

הבנתם שהמחירים יהיו בטווח כלשהו אז לא נוכל להגיד לכם מחיר מדוייק. עם זאת טווח המחירים יוכל לעזור לכם להבין כמה עולה הובלה בלהבים, אז צירפנו מחירון קטן. אם לא מצאתם את סוג ההובלה שלכם תוכלו לראות במחירון ההובלות שלנו.

מחירון הובלות בלהבים

כמה תעלה הובלה קטנה בלהבים?

הובלת רהיטים בלהבים כמו מזרון, מיטה, ספה וכו'.


200 - 600 ש"ח
הובלת דירה 3 חדרים

לא כולל דברים מיוחדים כמו הובלות עם מנוף.


1,600 - 2,200 ש"ח
הובלה של טלויזיה

פלזמה או LCD.


150 - 250 ש"ח
הובלה של מכונת כביסה

כולל עיטוף והובלה של מכונת הכביסה.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

לא חייבים לארוז בעצמכם

לא הרבה מכירים את השירות הזה, אבל תוכלו למצוא גם חברות הובלות בלהבים שיובילו וגם יארזו את הציוד בשבילכם. רק שימו לב לוודא את זה איתם בתחילת השיחה.

 

כן היינו ממליצים לשים לב שכשהם אורזים את הציוד שלכם הם מחלקים את הארגזים לפי שמות הגיוניים שיהיה לכם קל לפרוק אחר כך (כלי מטבח, בגדים לחורף, שביר וכו'). השאירו פרטים בטופס ותוכלו להזמין גם הובלה ואריזה בלהבים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שאלות נפוצות

הוספנו לכם שאלות נפוצות לגבי הובלות בלהבים:

איך מוצאים הובלה בזול בלהבים?

בשביל למצוא הובלה בזול בלהבים אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים בין מספר חברות הובלה.


איך מוצאים מוביל מומלץ?

קודם היינו מסתכלים שהוא נותן מחיר הגיוני. בנוסף תוודאו שיש הצעת מחיר כתובה מסודרת לפני תחילת ההובלה.


עוברים דירה עם טופ הובלות

מצאתם דירה חדשה? מזל טוב! כולנו היינו שם ולרוב זה לא משהו שבא בקלות. בודקים הרבה דירות, אף אחת מהן לא באמת נראית מתאימה, אבל אז מגיעה אחת שתופסת את העין בצורה קצת אחרת והיא נראית נכונה... או שאתם פשוט עוברים לעיר עם שותפים ונמאס לכם מהחיפושים.

 

בכל מקרה שיהיה תוכלו להזמין הובלת דירה בלהבים באמצעות טופ הובלות בקלות. צרו איתנו קשר ואנחנו נקשר ביניכם לבין מספר חברות הובלה בדרום שעובדות בלהבים.