השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בירוחם

הזמינו הובלה בירוחם למעבר הדירה או הרהיטים שאתם צריכים להוביל. תוכלו לראות מחירון קטן של הובלות בעיר ולהזמין מובילים בירוחם בזול באמצעות השוואת מחירים פשוטה.

כמה עולה הובלה בירוחם?

מחיר הובלה בירוחם כמובן תלוי בסוג ההובלה שתצטרכו, אבל גם חשוב לומר שזה תלוי בחברת ההובלות שתבחרו (נרחיב על זה בהמשך). הוספנו לכם מחירון של הובלות בירוחם שנוטים להזמין מאיתנו הרבה. תוכלו לראות מחירון הובלות מלא.

מחירון הובלות בירוחם

כמה עולה הובלה של מיטה זוגית?

הובלה ופירוק של מיטה זוגית.


600 - 650 ש"ח
מחיר של הובלת מקרר

המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל המקרר.


400 - 550 ש"ח
כמה תעלה הובלת דירה 3 חדרים?

המחיר להובלה בלבד בלי שירותים נוספים כמו מנוף או אריזה.


1,600 - 2,200
הובלה של מזגן עם מנוע

המחיר כולל פירוק והרכבה.


450 - 680 ש"ח

הדפס מחירון

עוברים דירה?

בין אם זה כדי לצאת מירוחם או כדי להישאר בעיר תוכלו להזמין דרכנו שירות הובלת דירה בירוחם. בכל הנוגע להובלת דירה חשוב לתאם עם המוביל מה מובילים בדיוק וגם פרטים נוספים כמו קומה וגישה למעלית. לפעמים יהיה צורך לעשות הובלה עם מנוף אז גם את זה כמובן חשוב לכלול בהצעת המחיר בהסכם עם המובילים.

 

הובלות בירוחם

הזמינו הובלה בזול בירוחם

קודם אמרנו לכם שהמחיר ההובלה תלוי עם איזה חברת הובלות בירוחם תסגרו. בשביל להזמין הובלה בזול בירוחם היינו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין חברות הובלה שונות. כשאתם מתקשרים אלינו אנחנו דואגים לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הובלה בירוחם. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולחסוך במחיר ההובלה הסופי.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

גם הובלות קטנות

לא רק הובלה של דירה שלמה אנחנו עושים גם הובלות קטנות בירוחם. לרוב הובלות קטנות הן הובלה של רהיט בודד או מספר רהיטים, לדוגמה שולחן גדול או מוצרי חשמל כמו מדיח או טלוויזיה.

 

בכל בנוגע להובלות קטנות חשוב לשים לב שהמובילים בירוחם יודעים להתייחס לרהיט בצורה הנכונה (לעטוף אותו כמו שצריך, לא להשכיב וכו'). בנוסף לפני שאתם מזמינים הובלת רהיטים בירוחם חשוב למדוד את הרהיט (או הרהיטים) ולהגיד למובילים כדי שידעו להגיע עם גודל הרכב הנכון.

כך תמצאו מוביל מומלץ בירוחם

בשביל למצוא מוביל מומלץ בירוחם כדאי להתסכל על כמה דברים כשאתם מדברים עם חברת ההובלות:

  1. ביטוח הובלות: לפני שאתם סוגרים עם מוביל בירוחם תוודאו שיש לו ביטוח הובלות למקרה של נזק לתכולה או למשאית. מעבר לכך ודאו שיש לכם את איש הקשר של חברת הביטוח לכל מקרה שיהיה. חברת הביטוח וחברת ההובלות אמורות להיות אחריות על הנזק, אבל עדיין מומלץ שזה יהיה בידיים שלכם.
     
  2. הצעת מחיר כתובה: חשוב לוודא שאתם לוקחים חברת הובלות שנותנת לכם הצעת מחיר כתובה שכוללת כל מה שסיכמתם עליו. שעת הגעה, מה מובילים בדיוק, לאן מובילים, האם זה כולל פירוק והרכבה - כל דבר. ככה יפחתו הסיכויים של בלבולים וחוסר וודאות ברגע האחרון.
     
  3. לקוחות קודמים: אחרי שיש לכם את שם חברת ההובלות תבדקו ברשתות החברתיות ובגוגל מה אומרים לקוחות קודמים שלהם על ההובלה. במידה ותראו דירוג פחות טוב או יותר טוב לחלופין תוכלו לקבל מושג יותר טוב לגבי איכות השירות של החברה הזו.
     
  4. מחיר: אתם כבר יודעים שאתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהם, זו בדיוק הסיבה שאיו צורך לקחת חברת הובלות שנותנת לכם מחיר מוגזם. אם קיבלתם הצעת מחיר שנראית לכם גבוהה מדי, זה הזמן לבדוק עם החברות האחרות.

שאלות נפוצות על הובלות בירוחם

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו הרבה לגבי הובלות בירוחם. הנה הן לפניכם:

האם יש חברות שאורזות את הדירה בשבילי?

כן, במידה וסיכמתם על זה מראש תוכלו למצוא שירות של הובלה ואריזה בירוחם.


איך מוצאים מוביל מומלץ בירוחם?

בשביל למצוא מוביל מומלץ בירוחם היינו מסתכלים על ביקורות באינטרנט ומוודאים שהמחירים שהוא נותן נשמעים ריאלים למחירון שצירפנו.