השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

​הובלות ביבנה

שירותי הובלה מקצועיים על ידי מובילים בעיר יבנה לכל מטרה! החל מהובלות גדולות של דירות בעיר ועד להובלות של חפצים קטנים כמו מקררים, שולחנות או פריטים אחרים.

מחירי הובלות ביבנה

מנסים להבין כמה עולה הובלה ביבנה? הוספנו לכם מחירון הובלות של הובלות נפוצות בעיר. תוכלו להסתכל גם על מחירון הובלות מלא כדי אם לא מצאתם את מה שאתם צריכים:

מחירו הובלות ביבנה

הובלת דירה 3 חדרים

עבור בניין בו קיימת מעלית.


1500 - 2000 ש"ח
הובלה של דירה עם 4 חדרים ביבנה

ללא שירותי אריזה.


2000 - 2600 ש"ח
הובלת דירת 5 חדרים

המחיר צפוי להתייקר כאשר חברת ההובלות מספקת קרטונים.


2800 - 3700 ש"ח
כמה יעלה להוביל תכולה של דירה עם 6 חדרים?

לא כולל אריזת התכולה על ידי המובילים.


3600 - 5000 ש"ח
כמה עולה הובלה של ארון עם דלת אחת?

המחיר כולל פירוק והרכבה על ידי מובילים ביבנה.


700 - 750 ש"ח
מחיר הובלת מקרר ביבנה

המחיר מתייחס לבית צמוד קרקע או בניין שיש בו מעלית.


400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

צריכים הובלות קטנות ביבנה? כך תתכוננו

בשביל להתכונן להובלות קטנות ביבנה קודם כל תוודאו שהרהיטים  ומוצרי החשמל שאתם רוצים להעביר נכנסים לתוך המעלית או המדרגות. במקרים שבהם זה לא אפשרי יכול להיות שיהיה צורך לפרק ולהרכיב את הרהיט או להשתמש במנוף בשביל ההובלה, שני דברים שיכולים להוסיף למחיר ההובלה.

 

בנוסף אם תרצו להוריד במחיר של הובלת רהיטים ביבנה נסו לראות אם יש צורך להוביל יותר מרהיט בודד אחד. אם תובילו מספר רהיטים באותה ההובלה תוכלו להוריד במחיר ההובלה של כל רהיט.

 

הובלה ביבנה

מצאו מוביל מומלץ ביבנה עם 'טופ הובלות'

בשביל למצוא מוביל מומלץ ביבנה קודם כל כדאי לוודא שמדובר חברת הובלות שיש לה ביטוח הובלות. כשאתם לוקחים חברות הובלות ביבנה עם ביטוח הובלות אתם מוודאים שבמקרה של נזק, בין אם באשמתם המובילים ובין אם לא, לפחות תהיו מכוסים.

 

בנוסף כשאתם מחפשים חברות הובלות ביבנה חשוב להסתכל על המחיר. תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ולקבל הצעות מחיר מעד 3 חברות הובלה בעיר, כדי שתוכלו לערוך השוואת מחירים מה שיעזור לכם למצוא הובלה בזול ביבנה בלי להתפשר על איכות השירות שתקבלו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

טיפים לפני הובלות דירה ביבנה

בדקנו עם חברות הובלות ביבנה והוספנו לכם כמה טיפים שכדאי לבדוק לפני הובלות דירה ביבנה:

  1. הצעת מחיר כתובה: טיפ חשוב מאיתנו, אל תזמינו חברת הובלות ביבנה בלי הצעת מחיר כתובה. ככה תדעו שלא יהיו אי הבנות ותמצאו את עצמכם מנסים להוביל ספה בעצמכם כי המובילים לא הביאו רכב מספיק גדול.
     
  2. שירותים נוספים: בדקו אם תוכלו לקבל, ואם אתם רוצים כמובן, שירותים נוספים שמסופקים על ידי המובילים כמו שימוש במנוף, פירוק והרכבה של הרהיטים או שירות של הובלה ואריזה ביבנה על ידי המובילים.
     
  3. טיפ למובילים: רוצים טיפ? סכמו על טיפ מראש. טיפ למובילים הוא כמובן לא חובה, אבל במידה ואתם כן רוצים לתת להם טיפ כדאי לסכם עליו מראש עם המובילים כדי למנוע אי נעימויות. לחצו כאן אם תרצו לראות כמה טיפ לתת למובילים.

שירות הובלות עם מנוף ביבנה והסביבה

אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע הובלה ביבנה היא להיעזר בשירות של מנוף לצורך ההובלה. למעשה בעזרת המנוף אפשר להוביל את הפריטים דרך המרפסת של הבית ולא בהכרח דרך הדלת הראשית וכך להוציא את הפריטים בצורה נוחה ומהירה הרבה יותר.

 

לא כל חברות הובלות ביבנה מספקות הובלות עם מנוף ביבנה ולכן כדאי לוודא מראש האם החברה מספקת שירות זה. השימוש במנוף עשוי לייקר מעט את המחיר (בדרך כלל כמה מאות שקלים לשעת עבודה) אך כאשר מדובר בדירות בהם אין מעלית כדאי לשלם את התוספת  עבור הובלות מנוף ביבנה בשביל לשמור על הרהיטים ומוצרי החשמל שלנו בעת ההובלה.

 

** דרך האתר ניתן לקבל גם שירותי הובלות בראשל"צ, רחובות, רמלה, לוד ושאר האזורים בקרבתה של העיר יבנה.