השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בדימונה

מתגוררים בעיר דימונה וזקוקים לחברת הובלות או מובילים מקצועיים לצורך מעבר דירה? האתר מאפשר לכם לבחון את המחירים השונים ולקבל החלטה חכמה.

שירותי הובלות בדימונה עם 'טופ הובלות'

מתגוררים בעיר דימונה? עוברים מעיר אחרת אל העיר? תנו לנו לעזור לכם. אם אתם מחפשים חברה מקצועית שתסייע לכם בהעברת תכולת הדירה שלכם או שינוע של חפצים בודדים, הגעתם אל המקום הנכון. פורטל 'טופ הובלות' מרכז חברות הובלה המספקות לכם שירותי הובלות בדימונה וזאת במטרה להקל עליכם את כל תהליך החיפוש וסקר השוק שעשוי להיות מתיש מאוד.

 

הובלות בדימונה

הובלות בדימונה - כמה זה צפוי לעלות לכם?

המחיר של הובלות באזור דימונה משתנה בהתאם לסוג ההובלה שלכם. בעוד הובלות קטנות בדימונה צפויות לעלות כמה מאות שקלים, הובלת דירה זה סיפור אחר והמחיר יעלה כמה אלפי שקלים. מצורף מחירון עם דוגמאות לטווח המחירים עבור שירותי ההובלה השונים. שימו לי כי המחירים עשויים להשתנות בהתאם לעונה או לכמות התכולה שלכם וכמובן ביחס ליעד ההובלה.

מחירון הובלות בעיר דימונה
 • הובלה של דירת 3 חדרים בעיר

  במצב בו קיימת בבניין מעלית.

  1,600 - 2,000 ש"ח
 • כמה עולה להוביל דירת 4 חדרים?

  ללא אספקת הקרטונים.

  1.800 - 2,700 ש"ח
 • הובלת פינת אוכל

  ללא פירוק והרכבה.

  200 - 350 ש"ח
 • הובלה של תנור

  המחיר כולל את פירוק התנור ושינוע אל היעד.

  300 - 400 ש"ח
 • הובלה של מזרן זוגי

  כולל עטיפת המזרון.

  200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון
 

שיקולים בבחירת מובילים בדימונה

 • שנות ניסיון בתחום - בדקו כמה זמן המוביל שלכם כבר פועל בתחום ההובלות, במידה והוא וותיק, אפשר לדעת שיש לו ניסיון בהובלות, וזהו כמובן פרמטר חשוב.

 • מחיר - בהמשך נרחיב על המחירים השונים עבור סוגי הובלות, אך חשוב מאוד לוודא שקיבלתם מחיר משתלם והוגן עבור ההובלה, לכם כדאי לבצע השוואת מחירים מראש.

 • המלצות - בדקו המלצות על רמת השירות של המוביל שבו בחרתם. מובילים בדימונה צריכים להיות שירותיים ולסייע לכם ככל הניתן לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר. הקפידו לבחון זאת מראש.

הובלות דירה בדימונה - מקטנות ועד גדולות

מתכננים הובלה של דירה? אם אתם מתגוררים בעיר דימונה או אפילו אם אתם עוברים אל העיר ממקומות אחרים בצפון הארץ, המרכז או אזור הדרום, כדאי שתדעו שהובלת דירה היא פרויקט רציני אבל הוא לא חייב להיות מסובך וקשה. בעוד גודל הדירה משפיע על המחיר של ההובלה, גם הקומה בה היא נמצאת ודרכי הגישה עשויים לשנות את המחיר.

 

דרך האתר תוכלו למצוא הובלה של דירת 3 חדרים, 4 חדרים וגם דירות גדולות יותר. כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להכניס את הפרטים בטופס המצורף כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע והפרטים. אגב, אנו מספקים שירותי הובלה בערד, להבים, ירוחם ואזורים נוספים הסמוכים לעיר דימונה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מתי נצטרך הובלות עם מנוף בעיר?

שימוש במנוף אומנם מייקר את ההובלה אך חשוב מאוד להבין שהוא גם מקל על התהליך ומקצר משמעותית את הזמנים בסיטואציות רבות. בעוד בחלק מהדירות דרכי הגישה בעיתיות - לא תמיד יהיה ניתן לבצע את ההובלה דרך המדרגות ולכן נצטרך להזמין שירות של הובלת ספה עם מנוף או הובלה של כל רהיט אחר בבית. דוגמה נוספת למצב בו נזדקק לפעולה של הובלה עם מנוף היא כאשר אנחנו רוצים לייעל את התהליך ולהוריד באמצעות רמפה של מנוף מספר פריטים בו זמנית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה