השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בדימונה

מתגוררים בעיר דימונה וזקוקים לחברת הובלות או מובילים מקצועיים לצורך מעבר דירה? האתר מאפשר לכם לבחון את המחירים השונים ולקבל החלטה חכמה.

הובלה בדימונה במחיר זול

בשביל למצוא הובלה בזול בדימונה חשוב להבין שהצעת המחיר שתקבלו היא לא המחיר האבסולוטי והוא משתנה גם לחברת ההובלות איתה תדברו. חברות הובלה בדימונה יכולות לתת לכם הצעת מחיר שונה עבור ההובלה שלכם, לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

התקשרו לפורטל טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור הובלות בדימונה. זה על מנת שתוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם והחיסכון במחיר הסופי של ההובלה.

 

הובלה בדימונה

כמה עולה הובלה בדימונה?

מחיר הובלה בדימונה משתנה בהתאם לגודל וסוג ההובלה. הוספנו לכם דוגמאות של הובלות נפוצות כדי שתוכלו לקבל הערכת מחיר. תוכלו להסתכל גם במחשבון ההובלות בשביל לחשב את מחיר ההובלה שלכם בעצמכם.

מחירון הובלות בעיר דימונה

הובלה של דירת 3 חדרים בדימונה

במצב בו קיימת בבניין מעלית.


1,600 - 2,000 ש"ח
כמה עולה להוביל דירת 4 חדרים בדימונה?

ללא אספקת הקרטונים.


1.800 - 2,700 ש"ח
הובלת פינת אוכל

ללא פירוק והרכבה.


200 - 350 ש"ח
הובלה של תנור

המחיר כולל את פירוק התנור ושינוע אל היעד.


300 - 400 ש"ח
הובלה של מזרן זוגי

כולל עטיפת המזרון.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה הובלה קטנה באיזור?

מחיר ממוצע של הובלה בדרום בכלל ובדימונה לגבי הובלה של פריט בודד.


200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.
 

שיקולים בבחירת מובילים בדימונה

בשביל למצוא מובילים מומלצים בדימונה בדקו את הדברים הבאים:

  • שנות ניסיון בתחום - בדקו כמה זמן המוביל בדימונה שאתם חשובים לקחת פועל בתחום ההובלות, במידה והוא וותיק, אפשר לדעת שיש לו ניסיון בהובלות, וזהו כמובן פרמטר חשוב.

  • הצעת מחיר כתובה - כשאתם מזמינים חברת הובלות בדימונה חשוב לוודא שיש הצעת מחיר כתובה שמפרטת בדיוק מה כלול בהובלה, מה המחיר ומה הכתובת.

  • המלצות - בדקו המלצות על רמת השירות של המוביל בדימונה שבו בחרתם. מובילים בדימונה צריכים להיות שירותיים ולסייע לכם ככל הניתן לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר. הקפידו לבחון זאת מראש.

הובלת דירה בדימונה כולל שירותים נוספים

כשמזמינים הובלת דירה בדימונה יש כל מיני שירותים נוספים שהרבה פעמים נזמין. חלק מהדברים כלולים במחיר של הובלת דירה וחלק מהדברים נצטרך להוסיף תשלום עליהם:

 

שירות של הובלת דירה תוספת במחיר?
הובלה ואריזה ע"י המובילים
העמסה על המשאית
השכרת מנוף
עטיפת מוצרים

הובלות קטנות בדימונה כולל פירוק והרכבה

הובלות קטנות בדימונה נחשבות להובלת של מספר מוצרי חשמל, ארגזים או פריטים בודדים וכמובן גם לרהיטים. לפני שאתם מזמינים את המוביל לצורך הובלות קטנות מומלץ למדוד את הפריטים שאתם רוצים להעביר כדי לוודא שהם נכנסים בדלת הכניסה והמעלית. במידה ולא יש מצב שכדאי לפרק ולהרכיב את הרהיט.

 

פירוק והרכבה הוא בכל מקרה נפוץ במקרה של הובלת רהיטים בדימונה מפני שהוא עושה את ההובלה יותר נוחה גם אם כן ניתן להוביל את הרהיט בחדר. שימו לב שתצטרכו להוסיף כמה מאות שקלים לרהיט, לכן אם אתם רוצים לחסוך מומלץ לעשות זאת בעצמכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מתי נצטרך הובלות עם מנוף בדימונה?

שימוש במנוף אומנם מייקר את ההובלה בדימונה אך חשוב מאוד להבין שהוא גם מקל על התהליך ומקצר משמעותית את הזמנים בסיטואציות רבות. בעוד בחלק מהדירות דרכי הגישה בעיתיות - לא תמיד יהיה ניתן לבצע את ההובלה דרך המדרגות ולכן נצטרך להזמין שירות של הובלה של ספה עם מנוף או הובלה של כל רהיט אחר בבית.

 

דוגמה נוספת למצב בו נזדקק לפעולה של הובלה עם מנוף היא כאשר אנחנו רוצים לייעל את התהליך ולהוריד באמצעות רמפה של מנוף מספר פריטים בו זמנית.