השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בדרום

מחפשים מובילים מומלצים בדרום? צריכים חברת הובלה בדרום הארץ? דרך טופ הובלות תוכלו לערוך השוואת מחירים ולמצוא במהירות ובקלות! הובלה קטנה, למשרד או לדירה.

הובלות בדרום של דירות קטנות 

ברור לכולנו שעל שירותי הובלות בדרום הארץ לא מתפשרים. הובלת דירות מצריכה איתור חברת הובלות מומלצת בלבד, מאחר ואף אחד מאיתנו לא מעוניין במעבר דירה הכולל גם שבירה של חפצים, או חמור מכך, היעלמויות של ציוד אפילו. ישנם סוגים שונים של שירותי הובלות, בהם תוכלו להסתייע.

 

למעשה, חברות הובלה מומלצות מנגישות עבורכם שירותים די נרחבים. חברת הובלה מומלצת בבאר שבע יכולה לספק לכם שירות של הובלות מנוף, הובלות קטנות בדרום כולו ולא רק בבאר שבע עצמה, הובלות כבדות, הובלות יחיד, שירותי אחסון ציוד לטווח קצר, אחסנת רהיטים לטווח ארוך, אחסנה בשיטת הכספת (שני מנעולים נועלים את הציוד שלכם, במקביל לכך שאחד המפתחות לציוד נמצא אצל החברה) ועוד. 

 

הובלות בדרום

איך מוצאים חברת הובלות בדרום?

זה שאתם נדרשים להוביל דירה קטנה, לא אומר שאין דקויות חשובות לשים עליהן את הדגש. מוביל מומלץ באזורכם יכול לספק לכם את השירות של הובלת דירה קטנה, אך לפשל בגדול. לכן, יהיה תמיד חובה לוודא שאכן מדובר במוביל מומלץ ומקצועי. ואם מדברים על מקצועיות, מדברים על מחירים בהתאם לשוק וענף ההובלות.

 

כמה תעלה הובלת דירות קטנות? ניתן לאתר בענף ההובלות חברות הובלה מקצועיות אשר מספקות שירותי הובלה קטנה החל ממחירים של 199 ₪, בעוד שתמיד תוכלו גם למצוא אפילו חברות המספקות שירותי הובלה קטנה במחירים נמוכים יותר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שהזול עלול לצאת יקר. לרוב, חברת הובלות בדרום שעובדת בצורה מקצועית, תספק לכם אחריות על ההובלה במשאיות.

חלוקה לפי ערים באזור הדרום:

זקוקים להובלה בעיר מסוימת הנמצאת באזור הדרום? הנה מידע נוסף על הובלות, לפי הערים הנפוצות באזור:

הובלות מנוף בדרום – מה המחירים? 

דרך אתר טופ הובלות – פורטל ההובלות הגדול בישראל, אתם יכולים לאתר שירותי הובלות מנוף בדרום החל ממחירים של 300 ₪. מחירי הובלת מנוף נעים בטווחים שונים, ככה שזו כמובן לא הבטחה למחיר אחיד, וחשוב לזכור בכל מקרה לערוך השוואת מחירים בין חברות הובלה מקצועיות.

 

מתי ומדוע מחירי הובלת עם מנוף משתנים? מחירי הובלות מנופים משתנים בהתאם לציוד אותו נדרש להעביר, בהתאם לקומה ממנה יש לחלץ את הציוד ובהתאם לחברת ההובלות ולציוד בו היא משתמשת, לניסיון שלה וכדומה.

 

למשל, הובלת פסנתר, כמעט תמיד תצריך הובלת עף מנוף, וסביר להניח שמובילים מקצועיים יגבו על כך יותר מעלות של 300 ₪. לרוב, הובלת פסנתר מגיעה לסכום של 800 ₪ בממוצע. וכשמדברים על הובלות כבדות כאלו, בין אם זה פסנתר אין ספק שאסור להתפשר. שימו לב, שירותי הובלה עם מנוף עשויים להיות מסוכנים ועל כן מומלץ להסתייע במקצוענים בנושא. 

הובלות דירות בדרום בהתאם לגודל הדירה

על נתונים סטטיסטיים, 70% מההובלות בישראל מסתכמות בסכומים של 550 ₪ בממוצע. בעוד שהובלת פריט בודד תעלה לכם 250 ₪ - 350 ₪ בממוצע, הובלה סטנדרטית תעלה לכם 2,200 ₪ בממוצע. כשאומרים הובלה סטנדרטית, למעשה מתכוונים לדירות של 3-4 חדרים.

 

צריכים להעביר דירה גדולה יותר? הובלת דירות גדולות בדרום תעלה לכם בין 3,000 ₪ ועד עשרות אלפי שקלים לדירות מאוד מורכבות. בכל מקרה, אם אתם משתמשים בפורטל טופ הובלות עבור מציאת שירותי הובלות דירות בדרום הארץ, של דירות קטנות או גדולות, הקפידו להסתייע אך ורק במקצועני הובלות אמיתיים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מציאת חברות הובלות מקצועיות דרך האתר 

דרך פורטל טופ הובלות אתם מתעדכנים בהמון מידע חשוב, אך בהחלט לא רק. תוכלו ליידע את הפורטל מה אתם מחפשים, והפורטל כבר יעשה את מה שצריך בכדי לשדך ביניכם ובין חברות הובלות מקצועיות ואיכותיות. מחפשים שירותי הובלות זולות אבל גם מקצועיות? השאירו כאן בפורטל את בקשתכם. תוך דקות ספורות, תקבלו עד 3 הצעות לנייד שלכם מהחברות המובילות בתחום.

הובלת דירה בדרום תוך השוואת מחירים

אצלנו באתר תוכלו לבצע השוואת של המחיר על מנת להבטיח שתוכלו לקבל את המחיר הזול והמשתלם ביותר עבור ההובלה שלכם, וזה כלל לא משנה באיזה עיר באיזור הדרום אתם נמצאים.

 

דרכנו תוכלו לקבל הצעות מחיר של מובילים מומלצים בדרום ומחברות הובלה שונות בתחום אשר פועלות באיזור זה של הארץ ומתמחות בהובלת דירה בדרום ממקום למקום. כל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט לחייב למספר הטלפון אשר מופיע באתר ולקבל את הפרטים המלאים עבור הובלות בדרום הארץ כמו גם איזורים נוספים בארץ בהם אנו מספקים שירותים.