077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

שירותי הובלות והרכבות מוצרי איקאה

דרך "טופ הובלות" תוכל להזמין שירותי הובלה מכל סניף ברחבי הארץ של איקאה, דרכנו תמצא בקלות חברה אשר יודעת כיצד לעבוד עם סוגי הרהיטים והמוצרים ותוכל להעניק לך במקביל לשירותי ההובלה גם שירותי פירוק והרכבה.

הסניפים של איקאה

איקאה ראשון לציון - רחוב היוזמה 1.
איקאה נתניה - רחוב גיבורי ישראל 1.
איקאה קריית אתא - רחוב דרך חיפה 52.
כמו כן, השירות  ניתן לא רק מסניפי איקאה אל גם מבית הלקוח.

מחירון הובלת מוצרים ורהיטים מאיקאה

ראשית, ניתן להזמין שירותי הובלה דרך חברת איקאה באופן ישיר והחברה גובה בין 5% מסה"כ עלות המוצרים המובלים, לעיתים יש מחיר "FixPrice", זאת תוכלו לראות באתר החברה, לפניכם טבלה של מחירים משוערים בעבור הובלות מכל סוג:
מוצר או רהיט מחיר
סלון שלם (2+3) כולל שולחן
מסניף נתניה לאזור במרכז או בשרון.
500 - 750 ש"ח
הובלת מטבח שלם - כולל הרכבה!
מסניף קריית אתא לאזור אחר בצפון.
1,100 - 1,450 ש"ח
שידה כולל מיטה (חדר שינה קומפלט)
הובלת מיטה מסניף ראשון לציון לאותה העיר.
350 - 600 ש"ח
מחיר הובלת ארון איקאה 3 דלתות.
מסניף נתניה לראשון לציון
250 - 350 ש"ח

שירות הובלה כולל הרכבה

בדיוק יצאתם מסניף של "איקאה" ואתם צריכים שירותי הובלה ואם אפשר גם "על הדרך" להרכיב! באמצעות שימוש בפורטל של טופ הובלות אתם יכולים לקבל שירות בכל אזורי הארץ, יש ברשותנו מאגר ענקי של חברות הפועל במגוון רחב של אזורים וישמח לספק לכם את השירות בעבור המוצרים שלכם, בכל פנייה אלינו אנחנו שולחים אליכם עד שלוש הצעות מחיר של מובילים אשר יודעים גם לספק שירותי נגרות (פירוק והרכבה), גם נמצאים באזורכם וכמובן יספקו לכם מחיר הוגן ושפוי לשם שינוי, השירות בפורטל שלנו הוא ללא הגבלה וניתן בחינם בלי התחייבות.

 
איקאה

ניתן להוביל בכל מחיר!

לעיתים מקבלים הצעות מחיר שאינכם רואים לנכון, לא עומדים בתקציב שלכם, הרי הרגע יצאתם מסניף של איקאה ושילמתם ממיטב כספכם! זה לא משנה אם עכשיו לילה או יום, יש לנו שירות מיוחד אשר יכול לפתור לכם את בעיית התקציב והעלויות, אנחנו גייסנו במיוחד בשבילכם מקבץ של חברות הובלה ומובילים אשר מחירם נמוך ביותר, תוכלו לראות כאן את ההצעות הזולות של החברות ולהזמין שירות!