077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלה משולבת

כולנו נזקקים מעת לעת לשירותי הובלות. לשמחתנו, פורטל טופ הובלות הפך את החיים שלנו להרבה יותר קלים ונוחים. כעת, תוכלו גם אתם להסתייע בשירותי האתר ולקבל 3 הצעות מחיר רלוונטיות מ-3 חברות מובילות באזור מגוריכם. אין זה משנה מהי נקודת המוצא, מהי נקודת היעד או איזה סוג של הובלה אתם צריכים – דרכנו אתם מקבלים מענה מלא.

מה זה הובלה משולבת ולמה כדאי להשתמש בה?

הובלה משולבת היא הובלה בה התכולה מיועדת אל שני יעדים. ישנם מקרים בהם יהיו כמה נקודות איסוף ויהיו מקרים בהם יהיו כמה נקודות יעד בהן יש לפרוק את התכולה. הובלות משולבות יכללו לפי צורך גם שירותי אריזה ופירוק, שירותי נגרות ושירותי מנוף. דוגמה קלאסית למקרה בו נחוצה הובלה משולבת יהיה פינוי דירת שותפים כאשר כל אחד מהשותפים עובר אל יעד אחר. החברה תעמיס את כל התכולה מהדירה הנוכחית תוך הקפדה על הפרדה בין הארגזים והרהיטים של השותפים, תפרוק תכולה פעם ראשונה ביעד של השותף הראשון ובפעם השנייה ביעד של השותף השני.

הובלה עם סבלים כולל מנוף ואפילו אחסון חלק מהתכולה

ישנם בתים ודירות מגורים בהם תנאי השטח אינם מאפשרים גם לסבלים המקצועיים ביותר לבצע את עבודתם. אם פתח הדלת צר והרהיטים גדולים או שחדר המדרגות אינו מאפשר העברת רהיטים – אין מנוס משכירת מנוף. למעשה, מנופים הפכו בשנים האחרונות נפוצים מאוד בתחום. הם מייעלים את העבודה, מקלים על הסבלים ומקצרים בצורה משמעותית את הזמן הדרוש להעמסה ופריקה. בעזרת מנוף ניתן לבצע יותר עבודות בכל יום. בין אם דרושה לכם הובלה עם מנוף ובין אם אתם זקוקים למקום אחסון לתכולה למשך כמה ימים – פורטל טופ הובלות הוא הכתובת לשירות מקצועי, אמין ואדיב במחירים הכי טובים.
הובלה משולבת

הובלות משולבות הכוללות חלוקה לכמה דירות

רוב הלקוחות שלנו בוחרים הובלה משולבת בגלל המחיר. הובלה עם 2 עצירות שמחליפה 2 עבודות נפרדות לשני יעדים תהיה הרבה יותר זולה. אם ידוע לכם על עבודת הובלה נוספת שמתבצעת בבניין או בסביבתכם כדאי לבדוק אפשרות לאיחוד בין השתיים. כל עוד היעד הנוסף נמצא על המסלול הנסיעה, יש לכם הזדמנות לשלב ולחסוך. חיבור בין שתי העבודות משרת את טובתכם ואת טובת חברת ההובלות.

הזמינו הובלה משולבת דרך 'טופ הובלות' ותחסכו!

פורטל טופ הובלות יודע להציע לכם 3 הצעות מחיר מחברות שמספקות את השירות. חשוב לציין שלא כל חברת הובלה מסכימה או מסוגלת לבצע גם הובלות משולבות. אתנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מחברות הובלה מובילות, מקצועיות ואמינות במחיר זול. אתם בוחרים איזה מחיר לשלם מתוך 3 ההצעות שמתקבלות בעוד אנחנו מחפשים בעבורם את המובילים המתאימים ביותר.