חברת הובלות השועל

הובלות השועל

הובלות השועל הינה חברת הובלות מבין המובילות בירושלים, לאחרונה החברה פתחה "סניף" ומעניקה שירותי הובלה גם בתל אביב, אם אתם רוצים לקבל מחיר הוגן, שירות אדיב ולשמוע על ההמלצות של הובלות השועל (ועל פי רשת האינטרנט יש המון כאלו) אתם יכולים פשוט להרים את הטלפון ולחייג אל חברת הובלות מקצועית בירושלים. חשוב לציין כי בעבר החברה ביצעה רק הובלות קטנות, אך כיום היא מספקת שירותים לכלל המגזרים (העסקי, הפרטי והסטודנטילי) ומספקת פתרונות שונים כמו הובלת דירה, הובלה של כמה פריטים וכמובן - קטנות.
 

כיצד הובלות השועל שומרים על מחיר נמוך?

כפי ששמתם לב ובדקתם, חברת הובלות השועל יודעת כיצד לשמור על מחיר נמוך מן המתחרים והיא עושה זאת באמצעות שירותי הובלה "על הדרך", מה זה אומר?
באמצעות עמוד הפייסבוק של "השועל הובלות", הם מודיעים לקהל הלקוחות הנרחב שלהם באיזה תאריכים תתבצע הובלה מעיר לעיר ולקוחות אשר מעוניינים להצטרך לשירות ישלמו מחיר נמוך יותר ממחיר רגיל, הרי ההובלה כבר יוצאת לדרך, מה שמעניק לכם הוזלה משמעותית במחיר, תמיד תוכלו ליצור קשר עם נציג של החברה ולבדוק מתי יוצאת הובלה מאזור א' לאזור ב' ולהתלוות למסלול ובכך לחסוך בכסף רב.עודכן לאחרונה: 08/04/2021, 10:30

פרטי התקשרות
  • טלפון: 050-233-4569
  • כתובת: ירושלים
  • פייסבוק: